Kúpiť masážne stoly – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych stolov


Masážny stôl  >  Za koľko kúpite masážny stôl?

Za koľko kúpite masážny stôl?

Cena masážneho stola sa líši podľa materiálu, funkčnosti a prevedenia. Máme tipy na domáce i profi masážne stoly.

Masážne stoly do 120 eur

Masážne stoly, alebo skôr lehátka do 120 eur patria medzi najviac žiadané. Určite pre ich cenovú dostupnosť a praktické využitie. Lacný masážny stôl totiž ľahko zložíte a uskladníte napríklad pod posteľ alebo za skriňu. Najväčší rozmer na uskladnenie lehátka nepresahuje 1 meter. Tento základný stôl poslúži doma aj mobilnému masérovi - profesionálovi, pretože sa ľahko preváža a spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky - je napríklad dodatočne zosilnený oceľovými lankami a unesie aj 250 kg. Jeho súčasťou bývajú prídavné opierky na ruky a podhlavník.

Masážne stoly okolo 300 eur

Masážne stoly vyššej cenovej kategórie sa hodia aj na rehabilitačné vyšetrovne, do nemocníc, kúpeľov a wellness centier, pretože znesú vyššiu vlhkosť vzduchu. Uplatnia sa aj v odpočívacej miestnosti v saune. Sú klinicky hodnotené a zodpovedajú normám EÚ. Pevné masážne stoly tiež viac váži ako masážne skladacie ležadlá.

Masážne stoly od 1 400 eur

Masážne stoly od 1 400 eur sú určené tiež k profesionálnej praxi, ale naviac umožňujú prácu s ťažšími pacientmi a s využitím zložitejších techník. Sú bezpečné, tuhé a stabilné, ľahko sa polohujú aj s pacientom. Moderné masážne stoly majú zjednodušenú konštrukciu, aby sa dali udržiavať len s minimálnym úsilím. Užívateľa tak nič nezdržiava v ich záslužnej praxi - naopak masážny stôl je ich skvelým pomocníkom.

Aký masážny stôl vybrať?

Pri výbere masážneho stola je potrebné sledovať niekoľko kritérií. Medzi najdôležitejšie patrí typ stola, materiál, rozmery, nosnosť či možnosť polohovania. Ku každému stolu patrí aj mnoho doplnkov, ktoré môžu masírovanie vylepšiť.

Skladacie, alebo pevné?

Ak budete vykonávať len masáže, kúpte si skladací masážny stôl, ktorý môžete ľahko zbaliť a jazdiť s ním za klientami. Zároveň má stôl minimálne rozmery na ľahké uskladnenie. V prípade prevádzkovania rehabilitácie, či pre celodenné využitie je lepší pevný masážny stôl so stabilným základom, ideálne s elektronickým zdvihom.

Zdieľajte článokOdporúčame masážne stoly


Ďalšie novinky

Ako sa stať masérom?

Kurzy, certifikácia a prax. Tak môžeme zhrnúť cestu k profesionálnemu masérstvu. A samozrejme, nevyhnutné vybavenie.

Najobľúbenejšie masáže

Vybrať najobľúbenejšie masáže Slovákov nie je vôbec jednoduché. Každému podľa jeho vkusu, hovorí sa a inak tomu platí aj pre masáže. Napriek tomu môžeme odporučiť podľa štatistík a informácií od masérov tie NAJ slovenskej masáže.

všetky novinky